Preventívne prehliadky plynových spotrebičov

Objednajte si preventívnu prehliadku plynového spotrebiča, ktorému už skončila záručná doba, rýchlo a jednoducho od SPP. Služba môžete darovať aj ako darček vašim blízkym.

Pravidelnou prehliadkou raz ročne dosiahnete

  • bezpečnosť domácnosti
  • znížte  energetickú spotrebu v domácnosti
  • predĺžte životnosť plynového spotrebiča

SPP vám garantuje

  • služby profesionálnej a spoľahlivej servisnej spoločnosti
  • vykonanie prehliadky v súlade so zákonnými požiadavkami
  • veľmi výhodnú konečnú cenu preventívnej prehliadky
  • rýchle dohodnutie termínu prehliadky do 12 dní od uhradenia platby (Ospravedlňujeme sa, ale v čase od 19.12.2016 - 9.1.2017 nedokážeme realizáciu služby zabezpečiť.)

 

Objednajte si preventívnu prehliadku

Prehliadky realizujeme na plynové spotrebiče značiek Buderus, Junkers, Protherm, Vaillant a Viessmann s výkonom do 50 kW, ktorým už skončila záručná doba.

 

 

Ďalšie informácie a súbory na stiahnutie:

 

Najčastejšie otázky a odpovede:

1. Ktoré spotrebiče treba kontrolovať?

skryť Všetky plynové spotrebiče, na ktoré už uplynula záručná lehota stanovená zákonom alebo výrobcom a posledná prehliadka spotrebiča bola vykonaná pred viac ako rokom

2. Kedy vykonať prehliadku?

skryť Najvhodnejší termín pre jej vykonanie je po vykurovacej sezóne, ale v závislosti od termínu predchádzajúcej prehliadky, by to malo byť každých 12 mesiacov, bez obmedzenia ročného obdobia

3. Čo je zahrnuté v cene prehliadky?

skryť V cene prehliadky je zahrnutá realizácia všetkých kontrolných krokov príslušného spotrebiča uvedených na Protokole a cena dopravy vrátane DPH. Cena za službu je konečná, neplatíte už žiadne ďalšie poplatky. Súčasťou ceny nie sú však náklady na práce spojené s následným odstránením možných závad a porúch na spotrebiči zistených prehliadkou. Úhradu za ne realizujete priamo servisnému technikovi.
▲ Hore