V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

SMARTHOME technológie od SPP

Premeňte svoj domov na inteligentnú domácnosť

Aj vy môžete žiť komfortnejšie, bezpečnejšie a s nižšími mesačnými nákladmi. A čo je najlepšie - to všetko bez stavebných zásahov! Stačí si len nechať vypracovať ponuku šitú na mieru. Vitajte vo svete SMART technológií od SPP.

Zistiť viac

Objavte 7 výhod
SMART technológií od SPP

Úspory

Vďaka individuálnemu regulovaniu tepla v jednotlivých miestnostiach v domácnosti dokážete ušetriť až 30 % prevádzkových nákladov. Vstupná investícia do technológie sa vám tak pomerne rýchlo vráti.


Bezpečnosť

Chrániť rodinu a majetok nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka detektorom pohybu, dymu, plynu, či otvorenia okna, máte bezpečnosť domácnosti vždy pod palcom.


Komfort

Svoju inteligentnú domácnosť môžete vďaka SMARTHOME technológiam od SPP ovládať nielen cez smartfón, ale aj s ovládačom či smarthodinkami.


Dohľad

Je jedno, či ste v práci alebo na dovolenke, vďaka integrovaným kamerám máte dokonalý prehľad o dianí vo vašej domácnosti, pričom sledovať ju môžete online alebo zo záznamu.


Automatizácia

Vaše kúrenie je nastavené na týždenný režim, žalúzie reagujú na svit, či osvetlenie reaguje na zotmenie. Všetko je nastavené tak, aby prebiehalo automaticky, vďaka čomu vy máte o niekoľko starostí menej.


Flexibilita

Inštalácia SMARTHOME technológií od SPP je jednoduchá a nevyžaduje žiadne výrazné zmeny v domácnosti. Navyše, vďaka tomu, že sú jej jednotky bezdrôtové, môžete ich kdekoľvek umiestňovať a premiestňovať. Bezdrôtovosť tiež uľahčuje ich správu, keďže sa dajú nastavovať na diaľku.


Záruka

Čo je najlepšie - na všetky zariadenia, ktoré od nás dostanete, máte predĺženú 5 ročnú záruku.

Vyberte si 3 chytré riešenia
pre vašu domácnosť

Osvetlenie

SPP SMART
osvetlenie

Vytvorte si ideálnu svetelnú atmosféru pri čítaní knihy, sledovaní filmu alebo počas večierku s priateľmi. To všetko so súpravou na ovládanie svetiel pomocou bezdrôtových komponentov a chytrej krabičky. Vďaka nastaviteľnému stmievaniu svetiel, časovým spínačom, či detektorom na zhasnutie svetla v miestnosti po jej opustení, dokážete usporiť okolo 15 % z mesačných nákladov. Navyše, všetko dokážete pohodlne ovládať za pomoci ovládača, smartfónu, chytrej TV či smarthodiniek.

Zistiť viac

Vykurovanie

SPP SMART
termoregulácia

Predstavte si, že sa chystáte na chatu. Za normálnych okolností by ste hneď po príchode zakúrili a čakali niekoľko hodín, kým sa stane obývateľnou. Vďaka riadeniu kúrenia na diaľku to zvládnete z akéhokoľvek miesta na svete, a vy tak prídete do krásne vykúrenej chaty či domácnosti. S bezdrôtovými termostatickými hlavicami a spínacím modulom na kotol, máte vykurovanie nielen pod absolútnou kontrolou, ale taktiež môžete ušetriť až 30 % prevádzkových nákladov v domácnosti.

Zistiť viac

Bezpečnosť

SPP SMART
bezpečnosť

Myslite na bezpečnosť členov domácnosti a jej ochranu. Zabezpečia vám ju detektory dymu, pohybu, či otvorenia okien a dverí. Vďaka nim získate základné zabezpečenie objektu a v prípade narušenia vás upozornia v aplikácii či SMS správou na aktuálny stav. Do aplikácie sa dajú pripojiť aj kamery, ktoré sledujú vnútorný pohyb alebo exteriér. So senzormi zaplavenia zas máte akýkoľvek únik vody či pretečenie práčky pod palcom.

Zistiť viac

2 spôsoby inštalácie SMARTHOME technológií od SPP,
presne šité na mieru

Bezdrôtová elektroinštalácia

Bezdrôtová elektroinštalácia

Ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú hneď spraviť zo svojho domova inteligentnú domácnosť. Výhodou tohto spôsobu inštalácie je, že nemusíte robiť žiadne stavebné úpravy. Inštalácia je jednoduchá a vďaka bezdrôtovej technológii okamžite pripravená na použitie.

 


 

Zbernicová elektroinštalácia

Zbernicová elektroinštalácia

Komplexnejšie riešenie s ešte bohatšou výbavou a funkciami pre váš domov. Vhodný predovšetkým pre tých, ktorí plánujú stavať alebo rekonštruovať svoju nehnuteľnosť.

 

Zaujali vás
SMART technológie od SPP?

 

Vyplňte formulár a naši pracovníci sa vám ozvú s ponukou šitou na mieru.V súlade s ustanoveniami zákona č. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení („Zákon o ochrane osobných údajov“) udeľujem spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s., so sídlom Mlynské nivy 44/a, 825 11 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 815 256, akciová spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 2749/B („Spoločnosť“) (i) súhlas so získaním a spracúvaním svojich osobných údajov v informačných systémoch Spoločnosti, v rozsahu meno, priezvisko, akademický titul, adresa trvalého pobytu, telefónne číslo, e-mailová adresa prípadne ďalších osobných údajov a/ poskytnutých akoukoľvek inou preukázateľnou formou Spoločnosti, pre účely získania zvýhodnených produktov a služieb zmluvných partnerov Spoločnosti, (ii) súhlas s poskytnutím a/alebo sprístupnením svojich osobných údajov tretím stranám, ktoré budú spracúvať osobné údaje v rozsahu a za podmienok dojednaných so Spoločnosťou v písomnej zmluve, pokiaľ to bude potrebné pre účely získania zvýhodnených produktov a služieb zmluvných partnerov Spoločnosti a (iii) súhlasím, aby povinnosť Spoločnosti informovať ma o spracovaní osobných údajov prostredníctvom tretích strán, bola splnená aj ich zverejnením na webovom sídle Spoločnosti www.spp.sk, a to počas nevyhnutne potrebnej doby, najviac v trvaní 2 mesiace. Zároveň potvrdzujem, že ma Spoločnosť informovala o podrobnostiach o spracúvaní osobných údajov vrátane poučenia o právach dotknutej osoby prostredníctvom svojho webového sídla (www.spp.sk) na podstránke Osobné údaje.

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/ 2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení udeľujem spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s. so sídlom: Mlynské nivy 44/a, 825 11Bratislava, IČO: 35815256, IČ DPH: SK7020000372, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I.., oddiel Sa, vložka číslo 2749/ B (ďalej len „SPP") súhlas so spracovaním môjho mena, priezviska, adresy, e-mailovej adresy a telefónneho čísla na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o produktoch alebo službách spoločnosti SPP, a to prostredníctvom pošty, elektronickej pošty, SMS správ, prípadne priamym telefonickým oslovením.

Vyhlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať písomne na adrese Slovenský plynárenský priemysel, a.s., Mlynské nivy 44/a, 825 11 Bratislava, alebo elektronicky na adrese zakaznickalinka@spp.sk , príp. na Zákazníckej linke SPP 0850 111 363.

označené polia sú povinné

Kontrolný kód

Prepíšte, prosím, kód z obrázka:

  
▲ Hore