Médiá

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP

 

 

Tlačové správy

27. 04. 2017

Novým predsedom predstavenstva SPP sa stal Ján Valko

Bratislava, 27. apríl 2017 – Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, na základe výsledku verejného výberového konania, prijalo ako jediný akcionár spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) rozhodnutie, ktorým vymenovalo do funkcie predsedu predstavenstva spoločnosti Jána Valka. Novým podpredsedom predstavenstva sa stal Rudolf Slezák. Predstavenstvo spoločnosti na svojom dnešnom zasadnutí vymenovalo za generálneho riaditeľa spoločnosti Štefana Šabíka.

20. 04. 2017

V Bratislave bude jazdiť ekologický autobus od SPP CNG

Bratislava, 20. apríla 2017 – Vďaka spoločnosti SPP CNG s.r.o. (SPP CNG) si budú môcť cestujúci v hlavnom meste Slovenska počas celého nasledujúceho roka vyskúšať modernú a ekologickú formu cestovania. SPP CNG poskytol Dopravnému podniku Bratislava, a.s. (DPB) autobus s ekologickým pohonom na stlačený zemný plyn (CNG). CNG je ekologickou alternatívou k tradičným palivám a prispieva k čistejšiemu ovzdušiu v slovenských mestách.

31. 03. 2017

Obrazy o krásnom živote, ktorý nechceme vidieť

Bratislava, 31. marca 2017 – V jarnom období bude Galéria SPP hostiť výstavu slovenského dizajnéra a maliara Jána Koválika. Návštevníkom a milovníkom umenia sa autor predstaví so svojimi olejomaľbami na výstave pod názvom Tak si tu žijeme... Figurálne kompozície a obrazy symbolických významov si bude môcť verejnosť prezrieť od piatka 7. apríla do konca mája 2017.

17. 03. 2017

Nová plniaca stanica CNG v Banskej Bystrici

Banská Bystrica, 17. marec 2017 - Spoločnosť SPP CNG s.r.o. (SPP CNG) dnes slávnostne otvorila pre verejnosť novú verejnú plniacu stanicu na stlačený zemný plyn (CNG) v Banskej Bystrici. Slovenskí motoristi jazdiaci na ekologické palivo CNG tak získajú kvalitnejšie a dostupnejšie služby. Po nedávnom otvorení zmodernizovanej plniacej stanice v Košiciach, ide o ďalší krok v rozširovaní a modernizácii siete plniacich staníc CNG na Slovensku.

▲ Hore