Médiá

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP

 

 

Tlačové správy

12. 12. 2017

Mimoriadna udalosť v Rakúsku nemá žiadny vplyv na dodávky plynu pre zákazníkov SPP

Bratislava, 12. december 2017 – Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP), v súvislosti s mimoriadnou udalosťou, ku ktorej došlo dnes ráno v Rakúsku na prepravnej sieti, oznamuje svojim zákazníkom, že dodávka plynu pre priemysel aj domácnosti pokračuje bez akéhokoľvek obmedzenia. Situáciu v spolupráci so spoločnosťou eustream, a.s., prevádzkovateľom slovenskej prepravnej siete, neustále sledujeme a v prípade nových skutočností budeme verejnosť okamžite informovať.

01. 12. 2017

Informácia o cenách za dodávku elektriny pre domácnosti a malé podniky od 1. januára 2018

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) oznamuje, že od 1. januára 2018 upraví ceny za dodávku elektriny pre domácnosti a malé podniky. SPP garantuje, že ceny za dodávku elektriny pre jeho zákazníkov budú aj v roku 2018 nižšie v porovnaní s cenami tradičných dodávateľov.

09. 11. 2017

Rozhodnite o najkrajšej obnovenej národnej pamiatke a vyhrajte

Bratislava, 9. november 2017 – Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) spustil na svojej facebookovej stránke Vaše SPP verejné hlasovanie v súťaži o najkrajšie obnovenú pamiatku. Víťaz hlasovania získa už po štvrtýkrát na slávnostnom vyhlásení súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka sošku LIKE. Verejnosť môže vyberať svojho favorita z desiatich nominovaných pamiatok. Ich príbehy sú zverejnené na samostatnej webovej stránke http://pamiatkaroka.spp.sk/

26. 10. 2017

Stanovisko SPP ku aukcii plynu pre domácnosti

Bratislava, 26. október 2017 – Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) sa nezúčastní na aukcii plynu pre domácnosti, ktorú 3. novembra 2017 organizujú prevádzkovatelia aplikácie FiiFree v spolupráci s portálom Krotitelia Energií. Napriek tomu, že sa v niektorých médiách objavili informácie o účasti SPP na tejto aukcii, neboli pravdivé. SPP sa striktne dištancuje od zavádzajúcich informácii o účasti na predmetnej aukcii a použitiu svojho obchodného mena v súvislosti s touto aukciou, na ktoré nedal jej organizátorom žiadny súhlas. Na túto skutočnosť SPP upozornil aj samotných organizátorov.

28. 09. 2017

Relax v umeleckej podobe

Bratislava, 28. september 2017 – Uvoľnenie môže mať viaceré podoby. Dôkazom toho je aktuálna výstava diel Márie Bidelnicovej alias MURO s názvom Relax. Ide o autorkin pomyselný únik od jej reštaurátorskej činnosti. Zachytáva silnú túžbu maľovať, uvoľnenú mieru fantázie, originálny maliarsky rukopis a slobodný prejav bez limitov.

▲ Hore