V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Získajte odmenu od SPP

Doveďte k nám vašich známych, ktorí si uzatvoria zmluvu na dodávku elektriny, a my vás za to odmeníme!

Ako prebieha spolupráca s SPP

  1. Zaregistrujte sa alebo nám nechajte kontakt na vás, a my vám pomôžeme s registráciou.
  2. Potvrďte vaše rozhodnutie spolupracovať s SPP v notifikačnom e-maile.
  3. Ponúknite výhodnú elektrinu od SPP vašim známym.
  4. Zadajte identifikačné údaje osôb, ktoré ste získali pre objednanie elektriny od SPP.
  5. Dohliadnite, aby záujemcovia vyplnili online žiadosť na dodávku elektriny a uzavreli s SPP zmluvu.
  6. Za každú uzavretú zmluvu v zmysle Všeobecných obchodných podmienok vám vyplatíme bonus 20€.

Bonus 20 € získate za uzavretie každej zmluvy s odberateľom kategórie „domácnosť“, ktorého ročná spotreba elektriny na jeho odbernom mieste presahuje hranicu 2 MWh.

 

Prosím zavolajte mi

Ak potrebujete ďalšie informácie ohľadom získania odmeny, zadajte vaše číslo a my sa vám ozveme späť.Beriem na vedomie, že SPP spracúva moje osobné údaje uvedené v tomto elektronickom formulári na účely uzatvorenia sprostredkovateľskej zmluvy a vykonanie opatrení pred uzatvorením sprostredkovateľskej zmluvy vrátane spätného kontaktovania a poskytnutia ďalších informácií ohľadom získania odmeny, a to po dobu nevyhnutne potrebnú pre zabezpečenie výkonu práv a povinností vyplývajúcich z predzmluvného vzťahu v nevyhnutnom rozsahu na základe článku 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), resp. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Beriem na vedomie, že na uvedené účely je nevyhnutné, aby SPP spracúval údaje v rozsahu meno, priezvisko a telefónne číslo.

Potvrdzujem, že SPP ma informoval o podrobnostiach o spracúvaní osobných údajov vrátane poučenia o právach odberateľa ako dotknutej osoby. Podrobné informácie o spracúvaní osobných údajov odberateľa vyžadované platnými právnymi predpismi sú dostupné na webovej stránke SPP na podstránke Ochrana súkromia a spracúvanie osobných údajov a na ktoromkoľvek Zákazníckom centre SPP.


 

Pridajte sa k nám, je to jednoduché!

 

Dôležité dokumenty:

Všeobecné obchodné podmienky

Podrobné informácie a časové lehoty pri výkone zmeny dodávateľa prostredníctvom online aplikácie na stránke SPP

▲ Hore