V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií
Zvolený jazyk

Bezpečný a spoľahlivý

Zemný plyn je bezpečný a spoľahlivý

Ak ste dali prednosť zemnému plynu pred tuhými alebo kvapalnými palivami, končia vám starosti s ich objednávaním, dovozom a skladovaním. Zemný plyn máte na rozdiel od tuhých a kvapalných palív k dispozícii vždy, keď ho potrebujete, stačí otočiť spínačom spotrebiča. Záruka plynulej a bezpečnej dodávky zemného plynu je najvyššou prioritou spoločnosti SPP.

Zemný plyn je bezpečným zdrojom energie, pravda, pokiaľ sa s ním správne a odborne manipuluje a dodržujú sa pravidlá bezpečnosti. Navyše, moderné plynové spotrebiče sú zabezpečené proti vznieteniu. Keď plameň neúmyselne zhasne, plynové zariadenie sa automaticky zablokuje. Zemný plyn je od prírody bez zápachu. Aby bolo možné rozoznať jeho prítomnosť vo vzduchu, dodávateľ zemného plynu ho z bezpečnostných dôvodov odorizuje charakteristickým intenzívnym zápachom.

▲ Hore