V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Médiá, tlačové správy

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP

 

 

Tlačové správy

31. 03. 2020

SPP plynule zabezpečuje dodávky energií a služieb svojim zákazníkom

Bratislava, 31. marec 2020 - Spoločnosť Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) ako najväčší dodávateľ elektriny a plynu na Slovensku, plynule zabezpečuje dodávky energií a poskytuje služby svojim zákazníkom, napriek uzatvoreniu jednotlivých Zákazníckych centier SPP z bezpečnostných dôvodov v súvislosti s pandémiou COVID-19.

09. 03. 2020

SPP podporil vydanie interaktívnej zelenej knihy pre deti „JA A MOJE ZELENÉ JA“

Bratislava, 9. marec 2020 - Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) pokračuje v unikátne vedenej edukačnej zelenej kampani, ktorú spojil s výzvou na prevzatie spoluzodpovednosti za trvalo udržateľný rozvoj planéty a ochranu životného prostredia. Po úspešnej prvej fáze projektu „Šetrime SPPolu planétu“, ktorá za jediný mesiac zaznamenala 11 miliónov videní, v rámci štyroch slovenských televízií, prináša SPP a EkoFond, v spolupráci so Slovenským olympijským a športovým výborom (SOŠV), od 9. marca 2020 na trh netradičnú interaktívnu knihu nielen pre deti s názvom JA A MOJE ZELENÉ JA.

31. 01. 2020

Abstraktný svet spod mikroskopu na žiarivých plátnach v Galérii SPP

Bratislava, 31. január 2020 – Galéria SPP prináša od 6. februára ďalšiu, z nie úplne tradičných výstav. Tentokrát otvorila svoje priestory výstave „Emergencia substancie“ s výberom obrazov, ktoré nesú rukopis mladej maliarky Lucie Horvátovej. Nedajte sa odradiť zložitým názvom. Diela tejto autorky sú atraktívne tak po vizuálnej, ako aj obsahovej stránke a to aj pre mladšie ročníky.

28. 01. 2020

Nadácia SPP a SPP odmenili víťazov 20. ročníka súťaže Mesiac detskej tvorby

Bratislava, 28. januára 2020 – Takmer 4 400 detí sa zapojilo do výtvarnej súťaže profesora Karola Ondreičku Mesiac detskej tvorby. Porota vyhlásila víťazov nádherných detských výtvarných prác v spoločnosti SPP. Súťaž organizuje občianske združenie Korytnačky v spolupráci s Nadáciou SPP, SPP a Slovenským paralympijským výborom. V poradí 20. jubilejný ročník súťaže so sebou priniesol množstvo prekvapení. Jedným z nich je Špeciálna cena za dlhoročné partnerstvo so školami. Cenu školám odovzdala manželka zosnulého profesora Karola Ondreičku, prvého predsedu poroty. Prítomných potešila najmä fotoprezentácia, ktorá sumarizovala uplynulých 20 rokov súťaže, ako aj kronika plná klenotov – hry pexeso, maľovanky, knižky, známky, fotografie, listy, diplomy či pozvánky. Deti si pochutili na špeciálnej perníkovej torte. Najväčšou motiváciou súťažiacich v tomto ročníku bola možnosť zúčastniť sa paralympijských hier 2020 v Tokiu.

▲ Hore