V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Médiá, tlačové správy

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP

 

 

Tlačové správy

24. 06. 2020

Novým predsedom predstavenstva SPP sa stal Milan Urban

Bratislava, 24. jún 2020 – Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, na základe výsledkov výberového konania, prijalo ako jediný akcionár spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) rozhodnutie, ktorým vymenovalo do funkcie predsedu predstavenstva spoločnosti Milana Urbana. Novým podpredsedom predstavenstva sa stal Richard Prokypčák.

09. 06. 2020

​Zelený produkt SPP zaistil výsadbu nových stromov

Bratislava, 9. jún 2020 – Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) za necelé tri mesiace od spustenia „zeleného“ a inovatívneho produktu zabezpečil v spolupráci so Správou TANAPu a lesného urbariátu Žiar výsadbu 4000 nových stromov. Ide o výsledok nového projektu v rámci ktorého spoločnosť podporuje výsadbu stromov, s cieľom kompenzovať uhlíkovú stopu, ktorú vytvárajú zákazníci pri svojej spotrebe energií. Zákazníci sa do projektu zapájajú v rámci produktu s príznačným názvom Uhlíková stopka.

28. 05. 2020

SPP spustil službu zdieľania elektrických skútrov BLINKEE.CITY

Bratislava, 28. máj 2020 - Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) ponúka obyvateľom hlavného mesta ďalší atraktívny spôsob ekologickej dopravy. Umožňuje zdieľať e-skútre poháňané elektrinou z vlastných zdrojov SPP. Rozšírením možností zdieľaných služieb v oblasti ekologickej dopravy spoločnosť plynule nadväzuje na svoje zelené projekty, spojené s energetickou efektívnosťou, ochranou životného prostredia a znižovaním uhlíkovej stopy.

11. 05. 2020

SPP opätovne otvorí v sprísnenom hygienickom režime všetky svoje zákaznícke centrá

Bratislava, 11. máj 2020 - SPPolu to zvládame. Spoločnosť Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) ďakuje všetkým zákazníkom za trpezlivosť v uplynulých týždňoch a so svojimi tímami sa teší na obnovené osobné stretnutia.

▲ Hore