V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Médiá, tlačové správy

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP

 

 

Tlačové správy

24. 10. 2019

Zelená energia a energetická efektívnosť sú strategické priority SPP

Bratislava, 24. október 2019 – S počtom viac než 1,3 milióna zákazníkov je spoločnosť Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) lídrom na slovenskom trhu s energiami. Spoločnosti sa v uplynulých dvoch rokoch podarilo medziročne zvýšiť celkový trhový podiel v dodávke plynu. Od roku 2012 sa zároveň úspešne etablovala aj na trhu dodávok elektriny a ponúka dve energie pod jednou strechou. V roku 2018, rovnako ako v predchádzajúcich rokoch, bol SPP prvou voľbou pre zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre zmenu dodávateľa elektriny. To znamená, že odberatelia, ktorí v minulom roku menili dodávateľa elektriny sa najčastejšie rozhodli pre SPP. Celkovo dnes spoločnosť dodáva elektrinu do približne 200 000 odberných miest. Z pohľadu počtu zákazníkov je tak najväčším novým dodávateľom elektriny na Slovensku.

21. 10. 2019

Zákazník je vždy na prvom mieste

Bratislava, 21. október 2019 – Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) prináša zákazníkom možnosť využívať svoje služby aj prostredníctvom tzv. Door to Door predaja. Ide o osobný predaj energií zabezpečovaný prostredníctvom externých partnerov. Potenciálnym zákazníkom služba umožňuje rozhodovať sa v teple domova, bez nutnosti navštíviť zákaznícke centrum.

03. 09. 2019

Zakreslené zápisky v Galérii SPP

Bratislava, 3. september 2019 – Od štvrtka 5. septembra si môžete v Galérii SPP pozrieť najnovšiu tvorbu scénografa, výtvarníka, ilustrátora a grafika v jednej osobe – Fera Liptáka. Výstava s názvom Zakreslené zápisky je voľne prístupná do 31. októbra 2019.

▲ Hore