V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Médiá, tlačové správy

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP

 

 

Tlačové správy

18. 12. 2020

Zákaznícke centrá SPP zostanú od soboty 19. decembra zatvorené

Bratislava, 18. december 2020 – Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) v záujme ochrany zdravia zákazníkov a svojich zamestnancov zatvorí od soboty 19. decembra 2020 do odvolania všetky svoje zákaznícke centrá. Zákazníci všetky svoje záležitosti vybavia bez akýchkoľvek obmedzení elektronicky.

16. 12. 2020

Vianočná kampaň od SPP je plná čistej energie

SPP v novom vianočnom spote prináša upokojujúcu harmóniu do rušných posledných dní roka 2020. Najväčší dodávateľ energií na Slovensku v spolupráci so svojou kmeňovou agentúrou Istropolitana Ogilvy súladne nadväzuje na svoje zelené kampane realizované v uplynulých dvoch rokoch, ktoré SPP profilujú ako silnú multikomoditnú spoločnosť, s dôrazom na inovatívny rozvoj produktov a služieb súvisiacich s čistou elektrickou energiou vyrobenou z obnoviteľných zdrojov. Kľúčová idea kampane vychádza zo zhudobnenej básne „Čistá pesnička“, ktorú pre SPP na mieru napísal slovenský básnik a skladateľ Vladimír Janček.

11. 12. 2020

ČEZ ESCO a SPP zakladajú spoločný podnik na energetickú modernizáciu Slovenska

ČEZ ESCO, člen Skupiny ČEZ, a Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) sa intenzívne zamerajú na rozvoj moderných energetických riešení na Slovensku. Uvedené spoločnosti podpísali zmluvu o vzniku spoločného podniku s názvom „ESCO Slovensko“, ktorý bude mať za úlohu prispievať k modernizácii energetiky a zvyšovaniu energetickej efektívnosti na Slovensku a pomáhať pri plnení záväzkov súvisiacich so zmenou klímy, ochranou životného prostredia a cieľmi stanovenými Európskym zeleným dohovorom. Vznik spoločnosti ESCO Slovensko ešte podlieha rozhodnutiu Protimonopolného úradu Slovenskej republiky.

▲ Hore