V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Médiá, tlačové správy

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP

 

 

Tlačové správy

11. 09. 2020

Nádej na ďalší silný umelecký zážitok v Galérii SPP

Bratislava, 11. september 2020 – „Čím by bol svet bez nádeje? Nič, prázdnota, šedý priestor. Nádej je farba, je energia, je život sám.“ Autorská výstava Kataríny Valachovej Subyovej pod názvom HOPE prináša silné posolstvo v neistej dobe. Prierezová tvorba autorky bude širokej verejnosti prístupná do 31. októbra 2020 v Galérii SPP.

22. 07. 2020

SPP otvoril nové „zelené“ interaktívne zákaznícke centrum v bratislavskom Auparku

Bratislava 22. júl 2020 – Jedinečné a inovatívne, také je jubilejné 20. Zákaznícke centrum SPP, ktoré začalo svoju prevádzku v bratislavskom nákupnom centre Aupark. Nové Zákaznícke centrum SPP, ktoré bude klientom k dispozícii 7 dní v týždni denne od 10.00 h do 21.00 h, cez víkend od 9.00 h, mení koncept prístupu k zákazníkom.

14. 07. 2020

SPP stočil med od svojich včiel v rámci projektu „neSPPíme, bzučíme“

Bratislava, 14. júl 2020 – Projekt spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP), s názvom „neSPPíme, bzučíme“, realizovaný spoločne s Neziskovou organizáciou EF, ktorej zakladateľom je SPP, má svoj hmatateľný, sladký a zdravý výsledok. Pod odborným dohľadom renomovanej včelárky Heleny Prokovej Mališovej sa dnes priamo v areáli SPP stočil med od včiel z vlastných úľov.

▲ Hore