V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií
Zvolený jazyk

Médiá, tlačové správy

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP

 

 

Tlačové správy

13. 10. 2021

SPP ponúka domácnostiam možnosť dodávky elektriny za regulované ceny

SPP umožňuje domácnostiam, ktorých dodávateľ ukončil činnosť, uzavretie štandardných zmlúv na dodávku elektriny. Odberateľom elektriny v domácnosti, ktorí sa rozhodnú pre SPP ako svojho nového dodávateľa elektriny, je SPP pripravený dodať elektrinu za štandardné regulované ceny ako svojim ostatným zákazníkom. Nebudú teda platiť za dodávku elektriny výrazne vyššiu cenu stanovenú pre režim dodávky poslednej inštancie.

08. 10. 2021

SPP zabezpečí dodávky plynu pre odberateľov v režime dodávateľa poslednej inštancie

SPP ako dodávateľ poslednej inštancie zabezpečí dodávky plynu pre odberateľov spoločnosti SLOVAKIA ENERGY, s.r.o., ktorí sú oddnes v režime dodávky poslednej inštancie. SPP bude rokovať s relevantnými štátnymi orgánmi o potrebných krokoch, ktoré sú v súvislosti s dodávkou poslednej inštancie nevyhnutné aj vzhľadom na vývoj cien plynu na trhu v Európe.

06. 10. 2021

Nadácia SPP vyhlasuje nový grant na podporu vzdelávania detí na Slovensku

Nadácia SPP poskytne ešte tento rok celkovo 150 000 eur v rámci grantového programu „SPPravmeTo“ na podporu vzdelávacích aktivít a zatraktívnenie vzdelávacieho procesu detí na Slovensku. Záujemcovia sa môžu uchádzať o maximálnu výšku podpory 1500 eur na jeden projekt, ktorý musí byť zrealizovaný do polovice júna 2022.

30. 09. 2021

SPP otvára nové Zákaznícke centrum SPP v obchodnom centre Nivy v Bratislave

SPP otvára v obchodnom centre Nivy v Bratislave nové Zákaznícke centrum SPP. Zákazníkom bude k dispozícii 7 dní v týždni v čase od 9.00 do 21.00 h. Návštevníkov nového Zákazníckeho centra SPP čaká už od 30. septembra množstvo prekvapení a zaujímavé darčeky.

21. 09. 2021

Nadácia SPP poskytne podporu ľuďom so zdravotným znevýhodnením

Nadácia SPP otvára v podobe grantu „O krok vpred“ aj tento rok možnosť čerpania finančnej podpory pre ľudí s rôznym zdravotným znevýhodnením. Z celkovo vyčlenenej sumy 60 000 eur môžu jednotliví žiadatelia získať príspevok na špeciálne rehabilitácie až do výšky 2000 eur. Žiadosti o príspevky je potrebné zasielať najneskôr do polnoci 11. októbra 2021, a to len prostredníctvom zaslania elektronického formulára, ktorý je žiadateľom k dispozícii na stránke https://nadaciaspp.egrant.sk/.

02. 09. 2021

Krajina, ktorá nezabúda 1941 – 2021. Spoločná výstava diel Maňa Štraucha a Milana Lukáča

9. septembra 2021 uplynie 80 rokov od vydania tzv. Židovského kódexu, nariadenia vlády Slovenského štátu (1939-1945), ktorým boli židovskí občania zbavení nielen majetku, ale aj základných ľudských a občianskych práv a dôstojnosti.

19. 07. 2021

Nadácia SPP podporila grantom pre komunity 65 projektov na celom Slovensku

Spolu 90 000 eur na 65 kreatívnych projektov. Presne taký objem peňazí rozdelila v uplynulých dňoch Nadácia SPP v rámci grantu „SPPoločne pre komunity“. Úspešní žiadatelia z celého Slovenska tak už môžu začať v nasledujúcich týždňoch naplno realizovať svoje projekty, ktoré majú za cieľ vytvárať a upevňovať dobré vzťahy v rámci susedských komunít, vytvárať spoločné priestory na vzájomné stretávanie sa alebo umožňujú realizovať aktivity, ktoré spoja rôzne generácie na jednom mieste.

▲ Hore