V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Médiá

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP

 

 

Tlačové správy

17. 01. 2019

Prevádzkovateľ distribučnej siete zmenil odpočtový cyklus

Prevádzkovateľ distribučnej siete (SPP – distribúcia, a.s.) pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku zaviedol od nového roku zmenu odpočtového cyklu, ktorá spočíva v tom, že odpočet spotreby plynu bude uskutočňovať vždy ku koncu kalendárneho mesiaca.

13. 12. 2018

Pavol Bradovka v Galérii SPP

Bratislava, 13. december 2018 – Od štvrtka 20. decembra si môžete v Galérii SPP pozrieť dobrodružné diela maliara, koloristu a technicky zdatného tvorcu Pavla Bradovku-Nadabulu. Výstava s názvom Still on the road potrvá do 31. januára 2019.

22. 11. 2018

Schránková spoločnosť sa cez tzv. Duckého zmenky snaží od SPP získať 30 miliónov eur

Bratislava, 22. november 2018 – Najvyšší súd SR dnes vo veci tzv. Duckého zmeniek rozhodol v súdnom spore so spoločnosťou Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) v prospech cyperskej schránkovej spoločnosti STRODEN MANAGEMENT LIMITED, ktorú zastupuje advokát JUDr. Robert Lenčéš. Slovenská republika tak môže prísť o 30 miliónov eur.

14. 11. 2018

Rozhodnite o najkrajšej obnovenej národnej pamiatke a vyhrajte

Bratislava, 14. november 2018 – Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) spustil na svojej facebookovej stránke Vaše SPP verejné hlasovanie v súťaži o najkrajšie obnovenú pamiatku. Víťaz hlasovania získa už po piatykrát na slávnostnom vyhlásení súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka sošku LIKE. Verejnosť môže vyberať svojho favorita z desiatich nominovaných pamiatok. Ich príbehy sú zverejnené na samostatnej webovej stránke http://pamiatkaroka.spp.sk

31. 10. 2018

Nové ceny za dodávku plynu pre domácnosti od 1. decembra 2018

Bratislava, 31. október 2018 – Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) oznamuje, že na základe rozhodnutia Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO), od 1. decembra 2018 upraví ceny za dodávku plynu pre domácnosti. Koncové ceny za dodávku plynu pre domácnosti sa medziročne zvýšia v priemere o 6 %.

▲ Hore