V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Informácia o cenách za dodávku elektriny pre domácnosti a malé podniky od 1. januára 2018

01. 12. 2017

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) oznamuje, že od 1. januára 2018 upraví ceny za dodávku elektriny pre domácnosti a malé podniky. SPP garantuje, že ceny za dodávku elektriny pre jeho zákazníkov budú aj v roku 2018 nižšie v porovnaní s cenami tradičných dodávateľov.

Preddavky sa pre odberateľov elektriny od SPP z dôvodu zmeny ceny automaticky meniť nebudú. Vyúčtovacie faktúry budú zasielané až po ukončení riadneho vyúčtovacieho obdobia.

Regulované ceny za dodávku elektriny pre domácnosti a malé podniky a podmienky ich uplatňovania sú oddnes zverejnené na webovej stránke SPP www.spp.sk, v časti Elektrina. Informácie o nich možno získať aj na Zákazníckej linke SPP alebo v Zákazníckych centrách SPP na celom Slovensku.

Viac informácií o cenách.

 

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP
▲ Hore