V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

SPP otvára časť zákazníckych centier

04. 11. 2020

Bratislava, 4. november 2020 – Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) otvára od stredy 4. novembra 2020 Zákaznícke centrá SPP v regiónoch s priaznivou epidemiologickou situáciou. Ide konkrétne o Zákaznícke centrá SPP v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Piešťany, Komárno, Rožňava, Lučenec a Košice.

V záujme ochrany zdravia zákazníkov, ako aj zamestnancov spoločnosti, zatiaľ ostane zvyšných 11 zákazníckych centier v mestách Dunajská Streda, Trenčín, Prievidza, Žilina, Zvolen, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Michalovce a Humenné naďalej zatvorených. K ich opätovnému otvoreniu SPP pristúpi v súlade s ďalším vyhodnotením epidemiologickej situácie a v zmysle aktuálnych opatrení štátu.

V otvorených Zákazníckych centrách SPP platia sprísnené hygienické pravidlá. Vstup do každého z nich je možný len s rúškom prekrývajúcim horné dýchacie cesty a po dezinfekcii rúk. Do Zákazníckeho centra SPP môžu vstúpiť len zákazníci s potvrdením o negatívnom výsledku antigénového alebo RT-PCR testu na ochorenie COVID-19, alebo potvrdením o výnimke z povinnosti preukazovať sa negatívnym výsledkom, vystaveným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, pričom zamestnanci Zákazníckeho centra SPP sú oprávnení požiadať zákazníkov o predloženie príslušného potvrdenia k nahliadnutiu. Všetky Zákaznícke centrá SPP sú, za účelom zvýšenia zvýšenia ochrany zákazníkov, vybavené certifikovanými germicídnymi žiaričmi, bezdotykovými teplomermi s možnosťou merania teploty zákazníkom a je v nich dodržiavaný maximálny možný počet zákazníkov.

SPP ako najväčší dodávateľ energií na Slovensku aj v súčasnej situácii poskytuje  svojim zákazníkom služby bez akýchkoľvek obmedzení. Všetci zákazníci SPP môžu naďalej na komunikáciu so spoločnosťou využívať elektronickú poštu, ako aj Zákaznícku linku SPP. 

Zákazníkom SPP sú k dispozícii nasledovné kontakty:

  • Odberatelia v kategórii DOMÁCNOSŤ:

e-mailom:       zakaznickalinka@spp.sk
telefonicky:    0850 111 363 (v čase od 8.00 do 18.00 h) 

  • Odberatelia v kategórii MALOODBER:

e-mailom:       biznislinka@spp.sk
telefonicky:    0850 111 565 (v čase od 8.00 do 18.00 h)

V prípade poruchy volajte Poruchovú linku príslušného distribútora:            

          Plyn  0850 111 727
          Elektrina ZSD 0800 111 567
          Elektrina VSD 0800 123 332
          Elektrina SSE-D 0800 159 000

 

Poštové zásielky je možné zaslať na adresu:

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Mlynské nivy 44/a, 825 11 Bratislava.

Zákazníkom odporúčame, aby si otváracie hodiny jednotlivých Zákazníckych centier SPP v nadchádzajúcom období overili na webovej stránke SPP, na Facebooku, telefonicky alebo emailom.


Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) je najväčším a najvýznamnejším slovenským dodávateľom energií. V oblasti dodávky plynu priamo nadväzuje na viac ako 160-ročnú tradíciu slovenského plynárenstva a od roku 2012 pôsobí aj na trhu dodávky elektrickej energie. SPP garantuje spoľahlivé, bezpečné a konkurencieschopné dodávky plynu i elektriny a s nimi spojené služby vo všetkých regiónoch Slovenska. Zemný plyn alebo elektrickú energiu úspešne dodáva do viac ako 1,3 milióna odberných miest. SPP sa okrem dodávky energií venuje aj poskytovaniu energetických služieb, energetických smart riešení, rozvoju alternatívnych palív CNG, LNG a biometánu. Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti SPP CNG, s.r.o. podporuje rozvoj využívania stlačeného zemného plynu (CNG) v doprave ako ekologickej alternatívy k tradičným palivám. SPP vykonáva aj činnosť výkupcu elektriny v rámci podpory výroby elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov energie a vysoko účinnou kombinovanou výrobou. Aktivity v oblasti spoločenskej zodpovednosti realizuje SPP aj prostredníctvom EkoFondu, n. f. a Nadácie SPP. Od roku 2014 je vlastníkom 100 % akcií spoločnosti Slovenská republika, ktorá svoje akcionárske práva vykonáva prostredníctvom Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky.

Rýchly kontakt pre novinárov

Ondrej Šebesta, hovorca SPP
▲ Hore