V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Nadácia SPP

Pomoc, podpora a poskytovanie finančných darov na charitatívne, filantropické či iné verejnoprospešné projekty je poslaním Nadácie SPP, ktorú SPP založil 19. novembra 2002.

Nadácia v zmysle definovaných hodnôt - tradícia, solidarita a jedinečnosť - poskytuje podporu všade tam, kde majú ľudia záujem riešiť problémy, rozvíjať nové postupy a riešenia s ohľadom na schopnosť prijímateľa daru zabezpečiť dlhodobú udržateľnosť podporenej aktivity.

Nadácia SPP sa orientuje na podporu v oblasti rozvoja a podpory vzdelávania, rozvoja a ochrany kultúrnych hodnôt, podpory znevýhodnených skupín obyvateľstva, ochrany zdravia, podpory charitatívnych a filantropických aktivít, komunitného a regionálného rozvoja.

Zoznam jednotlivých grantových programov a podporené projekty za uplynulé roky si môžete pozrieť na webstránke Nadácie SPP.

▲ Hore