Podporujeme našich NEZLOMNÝCH paralympionikov pred Parížom 2024

SPP Podporuje 31. august 2023
image_nezlomni_3000x2200px_V2

Už od leta 2023 žijeme v našej spoločnosti nadšením pre šport a nezlomnú ľudskú energiu. Presne rok majú totiž naši priatelia a špičkoví slovenskí športovci zo Slovenského paralympijského výboru (SPV) na prípravu, kvalifikačné preteky a turnaje a celkovú koncentráciu na najväčší športový sviatok, ktorý sa po prvýkrát v histórii bude konať pod spoločným názvom Olympijské a paralympijské hry Paríž 2024.

So slovenskými paralympionikmi sme v SPP už takmer 20 rokov. Za toto obdobie sme sa už stali súčasťou veľkej paralympijskej rodiny a pomohli sme spolu s ďalšími partnermi posunúť hnutie, ale aj výsledky jednotlivých športovcov na vysokú úroveň.
Veľmi im držíme palce nielen v športových disciplínach. Oceňujeme, že sa konečne darí inkluzívnym prístupom integrovať zdravotne znevýhodnených športovcov tak, aby boli plne zrovnoprávnení so zdravými reprezentantmi.

Na konci augusta 2023, presne 1 rok do Paríža, predstavili naši športovci svoju komunikačnú kampaň NEZLOMNÍ. Pre nás sú všetci zdravotne znevýhodnení reprezentanti nezlomní – v príprave na najväčšie športové podujatie, ako aj v prekonávaní prekážok v každodennom živote.

Sme hrdí, že budeme opäť ako generálny partner slovenského paralympijského tímu pri tom. Paríž 2024 je síce ešte ďaleko, ale kvalifikačné podujatia sú v plnom prúde. Držíme palce športovcom i kampani.

Ku kampani vznikla aj krásna titulná pieseň, ktorej interpretmi sú Peter Cmorik Band, Mário „Kuly“ Kollár, Lucia Bujnová a Michal Červienka. Pozrite si oficiálny videoklip.