Pomáhame darovať energiu cez APPku

SPP Podporuje O SPP - aktuality 18. september 2023
Pridajte sa k nám a darujte energiu cez APPku. Tomášovi a Sabinke držíme palce a s kolegyňami a kolegami ideme na to! Máme novú firemnú výzvu v SPP.
SPP_APPKA_3000x2000

Ako najväčší dodávateľ energií na Slovensku si uvedomujeme našu úlohu a zodpovednosť voči krajine a ľuďom. Chceme byť svedomitým partnerom pre našich zákazníkov, ale aj zodpovednou spoločnosťou, ktorá pomáha tam, kde je to potrebné. Spolu s Nadáciou SPP dlhodobo podporujeme projekty, ktoré zlepšujú kvalitu života znevýhodnených.

Svojou adresnou pomocou pre konkrétnych ľudí, ktorí potrebujú našu pozornosť, nás zaujal inovatívny projekt neziskovej organizácie APPA – prvá charitatívna mobilná aplikácia APPka.

APPka prináša unikátny nápad. Pohybové aktivity, a teda energiu v kilokalóriách, ktoré zapojení nadšenci s láskou spália a venujú na dobrú vec, premení na finančnú pomoc pre konkrétne zdravotne znevýhodnené deti či dospelých. Túto výbornú myšlienku sme nemohli nechať bez povšimnutia a rozhodli sa zapojiť spolu s kolegyňami a kolegami z SPP.

Naša spoločnosť prispeje na dva konkrétne príbehy do výšky 2 000 eur na každý. Spoločnosť SPP finančne podporí 2 príbehy v apke APPkA sumou až do výšky 2 000,-EUR pre jeden príbeh. Podporíme šikovného Tomáša z Gánoviec , ktorý túži po „čo najnormálnejšom živote“ popri boji so svalovou dystrofiou a 4. ročnú Sabinku zo Žiliny, ktorá sa spolu s rodičmi snaží cvičením popasovať s mozgovou obrnou. Je na nás, aby sme spolu s APPkou túto sumu vyšportovali.

Pridajte sa k nám a darujte energiu aktuálnym príbehom na APPke. Keď takto jednoducho a s láskou darujete dobrú energiu na pomoc iným, uvidíte, že pocit z dobrého skutku vás neminie.

Tomášovi a Sabinke držíme palce a ideme spolu s kolegyňami a kolegami na to! Dáme si našu novú firemnú výzvu v SPP.

Stiahnite si APPku tu: https://appka.app/#download