V záujme zlepšenia funkčnosti webovej stránky, zlepšenia vášho zážitku pri jej používaní a s cieľom ponúknuť vám nové produkty a služby, používa naša stránka súbory cookies. Prezeraním našich stránok predpokladáme, že súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií
Zvolený jazyk

Podporujeme

Veríme, že každý z nás môže ovplyvniť svoje okolie, a tým možno zmeniť celý svet. Preto aj my podporujeme projekty, ktoré môžu náš svet spraviť o kúsok krajším a lepším.

SPP je spoločnosť, ktorá si váži ľudí a uvedomuje si svoju zodpovednosť k prostrediu, v ktorom pôsobí. Plniť si úlohu dodávateľa energií považujeme za našu povinnosť, myslieť na budúcnosť našej krajiny považujeme za svoju zodpovednosť.

 

Verejnoprospešné aktivity

Úspešne pokračujeme v našej snahe pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Aktuálne mladým ľuďom vo veku 6 až 19 rokov prostredníctvom aktuálneho programu SPPravmeTo.

Galéria SPP

Už od roku 2000 poskytujeme priestor na pravidelné výstavy popredným slovenským aj renomovaným zahraničným výtvarným umelcom.

Nadácia SPP

Poslaním nadácie je poskytnutie finančnej pomoci pre charitatívne, filantropické či iné verejnoprospešné projekty.

Slovenské plynárenské múzeum

Bohatú expozíciu datovanú od roku 1856 nájdete v historickej budove plynárne na výrobu svietiplynu na Mlynských nivách.

EkoFond, neinvestičný fond SPP

Nami poskytnuté finančné granty pomáhajú chrániť životné prostredie a zvyšovať ekologické povedomie.

Sponzoring

Už niekoľko rokov patríme k najväčším podporovateľov športu na Slovensku. Sme hrdým partnerom slovenských paralympionikov a olympionikov.

▲ Hore